AUDUSD-M5-SELL STOP

Na ustawienie tego zlecenia zdecydowałem się ponieważ rynek w tym miejscu wykazuje wyraźne wsparcie i trzy kolejne próby przebicia wsparcia zakończyły się niepowodzeniem. Zlecenie Sell Stop ustawiłem więc na 2 pipsy poniżej linii wsparcia i czekam na rozwój sytuacji. Zobaczymy?!
Właśnie nastąpiło niestety słabe przebicie linii wsparcia, Sell Stop zadziałał i rynek zaraz nieznacznie się cofnął. SL ustawiam na -20 pipsów, czyli 2 razy więcej niż standardowo. Dzisiaj daję się rynkowi rozwinąć tak aby nie zamykać zleceń zbyt szybko na BE. Oby mnie to nie kosztowało podwójnie.
Po godzinie transakcja wygląda średnio. Mianowicie Sell Stop uruchomił się na dnie dołka, rynek poszybował potem w górę aby zaliczyć kolejny szczyt. Na szczęście zarówno szczyt jak i dołek są niższe od poprzednich dlatego jest szansa, że rynek pójdzie w zakładanym kierunku.

Minęło 7 godzin sesji Londyńskiej, 2 Nowojorskiej a rynek wciąż w konsolidacji, kurs trzykrotnie dotknał w tym czasie granicy +8 pipsów na tej transakcji. Ponieważ niepokoja mnie wykresy innych walut związanych z USD, zastanawiam się czy nie zamknąć zlecenia na + 7pipsów, jeśli kurs dotrze ponownie do tej granicy. Na razie ustawiam taki TP i zobaczymy.  Transakcja ciągle wyglada niepewnie, przestawiam więc SL na pips poniżej BE. W końcu uruchomiłem TS i zakończyło się na +4pipsy

87

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s