Czym są opcje binarne?

Opcje Binarne, instrument finansowy coraz popularniejszy na całym świecie, zaczyna wzbudzać coraz większe zainteresowanie wśród Polaków. Inwestowanie w opcje binarne jest bardzo przystępne i otwiera furtkę nowym inwestorom nieposiadającym dogłębnej wiedzy finansowej.

Handel opcjami binarnymi jest bardzo prosty gdyż opcja, może zakończyć się wyłącznie wzrostem bądź spadkiem. Oznacza to, że istnieją tylko dwa kierunki opcji, i że jedynie wartość opcji w momencie wygaśnięcia ma znaczenie dla inwestora. Nie ważne, co działo się z opcją podczas jej trwania, istotnie jest jedynie to, czy wygasa ona poniżej czy powyżej ceny wyjściowej.

W opcjach binarnych potencjalny zwrot jest pewny i znany jeszcze przed dokonaniem handlu. Opcje binarne charakteryzują się stałą wysokością świadczenia dla nabywcy, większość opcji „in the money” oferuje zwrot w wysokości 65-71% zainwestowanej kwoty.

OPTEC

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Opcje binarne, Opcje binarne forex i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s